Image

Ilość Metrów

1190,57‬ m2

Data realizacji

2012-2014

Ilość mieszkań

22

Opis

Proponujemy Państwu mieszkania usytuowane w nowo wybudowanym budynku przy ul. Podgórnej 8. Jest to doskonałe miejsce dla wszyszystkich, którym zależy na bliskiej odległości od centrum miasta. Oferta obejmuje mieszkania o powierzchni użytkowej od 54 do 100 m2. Wszystkie mieszkania są bardzo funkcjonalne, ponadto istniej możliwość dokupienia garażu oraz komórki lokatorskiej.

Jest to budynek mieszkalny wielorodzinny oznaczony jako Nr 3 zlokalizowany w centrum Koszalina przy ul. Odrodzenia 9. Budynek ten jest kontynuacją inwestycji przy ul. Odrodzenia 7,7A - budynku nr 1, oddanego już do użytku i w całości zasiedlonego. Budynek nr 3 posiada 1 kondygnację podziemną, na której znajduje się hala garażowa z miejscami postojowymi oraz 4 kondygnacje mieszkalne nadziemne. W budynku znajduje się 1 klatka schodowa, na której zaprojektowano 20 mieszkań wielkości od 37 do 80 m2 - wszystkie posiadają balkon albo loggię. W budynku znajduje się również winda obsługująca kondygnację podziemną i nadziemną.

Charakterystyka budynku:
ściany konstrukcyjne - betonowe
ściany osłonowe - cegła ceramiczna Porotherm 25 P+W
ściany działowe - cegła ceramiczna Porotherm grubość 8 i 11,5
stropy pełne betonowe i płyty żerańskie

Galeria

Lechbud Koszalin

Lechbud Koszalin działa od 1996 r. Budujemy dla Państwa mieszkania i domy w Koszalinie. W procesie realizacji każdej inwestycji stosujemy rygorystyczną i ściśle przestrzeganą politykę jakości.

Dlaczego my?

- Wieloletnie doświadczenie

- Najlepsze ceny na rynku

- Najnowsze standardy

- Najlepszej jakości materiały

- Profesjonalne doradztwo

Kontakt

ul. Podgórna 8

75-322 Koszalin

Telefon: +48 94 342-62-77

www.lechbud.pl

Email: lechbud-koszalin@wp.pl

Biuro